Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BDU, KKTC’nin Ekonomik Gelişimini Destekliyor!

BDU-Uluslararası İş İnsanları ve

BDU-Uluslararası İş İnsanları ve Diplomatlar Birliği, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ekonomik alanda destek olmaya devam ediyor. BDU, KKTC’nin en büyük inşaat şirketlerinden biri olan, “DEMS Construction” ile yurtdışı yatırım ve projeleri konusunda işbirliği yaptı.

İşbirliğine ilişkin mutabakat metni, 3 Şubat’ta KKTC’de imzalandı. İmzaları, BDU’nun KKTC nezdinde sivil ticari diplomatik misyon temsilciliğini üstlenen BDU Başkan Yardımcısı Nalan Özkan ile DEMS Construction Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Can attı.

Süleyman Can BDU’nun KKTC Temsilcisi Oluyor

BDU, dünya genelinde oluşturduğu işbirliği ağları çerçevesinde “ülke temsilcilikleri” vererek, global gücünü ve marka değerini hızla geliştirmektedir. Sivil ve ticari diplomasi girişimleriyle, uluslararası düzeyde devlet kurumları, ticaret ve sanayi odaları, iş dünyası sivil toplum kuruluşları, üniversiteler, araştırma-geliştirme merkezleri gibi pek çok kurum, kuruluş ve şirketlerle bağlantılar kurmakta ve karşılıklı yatırımlar, ortaklıklar, ticaret, mal ve hizmet alım-satımı yoluyla iş hacminin artmasına vesile olmaktadır. Bu kapsamda BDU, başta Kuveyt olmak üzere, DEMS Construction’ın Ortadoğu ülkelerinde inşaat pazarına girmesine destek olacaktır.