Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Astrolog Michaela Astro, Türkiye için uyardı! Michaela Astro kimdir? Michaela Astro hayatı…

Astrolog Michaela Astro, Türkiye için uyardı! Michaela Astro kimdir? Michaela Astro hayatı…

Ünlü astrolog Michaela Astro Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Türkiye’de dört ili uyardı. Yaklaşan Aslan burcu dolunayının bu bölgelerde depremi tetiklediğini söyledi.

Deprem tahminleri ile herkesi şaşırtan astrolog Michaela Astro ‘dan yeni bir uyarı daha geldi. Michaela Astro “Yaklaşan dolunaya dikkat” dedi. Ünlü astrolog 2023 yılında bizlere birçok müjdeli haberin yanında olabilecek tehlikeleri de önceden söylemiş. Sosyal medya hesaplarından paylaşmıştı.

Diğer yandan Geçtiğimiz günlerde Bursa’da yaşanan deprem öncesi de tahminleri doğru çıkmıştı. Yaklaşan Aslan burcundaki dolunayın da benzer bir afete sebep olabileceğini dile getiren Michaela Astro, yine yer belirterek paylaşımda bulundu.

4 ili uyardı

25 Ocak Perşembe günü saat 17.53’te 5 derece Aslan burcunda gerçekleşecek olan dolunayın depremleri tetikleyebileceğini söyleyen Michaela Astro, dört ili birden uyardı. 24-27 Ocak arasına dikkat çeken Michaela Astro “Elâzığ, İzmir, Malatya ve Bingöl depreme dikkat etmeli” dedi.

Dünyaca ünlü astrolog Michaela Astro’dan, İnci Taneleri yorumu

Donald Trump’ın Astroloğu olarak adını ülke sınırları dışına taşıyan Michaela Astro, birçok ülkede star isimler yanında cemiyet hayatının ünlü isimlerine, siyasetçilere verdiği danışmanlık hizmetiyle şöhretine şöhret kattı. Yaptığı öngörülerle her daim haklı çıkan Michaela Astro, son dönem en çok gündem olan İnci Taneleri isimli dizi filmi Astrolojik olarak yorumladı.

Dizi filmin hazırlanışı yayın hayatına geçişi mutlaka bir Astrologdan yardım alınarak yapılmış diye düşünüyorum, senaryo, oyuncular ve işleniş yanında en ince ayrıntılar ele alınmış görünüyor ifadesinde bulundu. Ünlü Astrolog Michaela Astro “Dizinin yayın tarihi astrolojik açıdan çok Uygun açılara sahip. Bu sebepten ötürü bu senaryo ve oyuncular kötü bile olsaydı bu iş zaten tutacaktır.

Orada pavyon hayatı ve Yılmaz Erdoğan’ın edebi dili bizlere adeta ders verir niteliğinde. Ama en büyük kozu senaryo ve oyuncuların çok güçlü oluşu ekstra değer kattı, bazı gerçekler yadsınamaz. Bunlar yaşamımızın bir parçası herkes kolejlerde ve dadılarla büyümedi. Hepimiz bir yerlerden geldik, benim pavyondan danışanım var bakanlardan da danışanım var ve bu pavyon hayatında daha büyük gerçekler de var ama ancak ekrana bu kadarı verilebilir. Ben oyuncularımızı ve yapımı yürekten kutluyorum” dedi. Dizi film yapımcılarını oyuncularınızın burcuna göre karakterlere yerleştirin bu önemli, o ruhu taşımak o karakteri çıkarmaktır ayrıca yayın tarihi açısından uzman bir Astrologdan destek alın vurgusunu yaptı.

Michaela Astro’dan 2024 uyarısı!

Yurt dışında aldığı ödüllerle şöhretini uluslar arası boyuta taşıyan Michaela Astro, 2023 için son uyarısını yaptı.

Michaela Astro, yaptığı uyarılar ve kritik öngörülerinde haklı çıkmasıyla dikkatleri üzerine topladı.

“KÜRESEL ANLAMDA AYAK SESLERİNİ HİSSEDİYORUZ”

Başarılı Astrolog Michaela Astro, bütün çalışmalarımı ve ömrümün büyük bir bölümünü işime adadım, faydalı olmak birinci hedefim oldu ifadesinde bulunurken, yeni uyarılarını da dile getirdi. Ünlü Astrolog Michaela Astro “ Bu sanırım 2023 yılının son uyarısı olacak, uymak veya uymamak beni takip edenlerin elinde, tedbirler şimdiden alınmazsa yeni virüs ile yeniden sokağa çıkma yasaklarıyla karşılaşabiliriz, buna önlem şimdiden alınmalıdır.

Bu kış sert geçecek buna da hazırlıklı olun, zaman el ele verme zamanı siyasisinden magazin dünyasına kadar her meslek dalındakiler el birliği yapmalı yoksa zor günler daha da zorlaşır. Kova çağının ardından, Balık burcuna giren Satürn büyük su krizlerine ve sudan geçecek hastalıklara işaret ediyor, gıda ve iklim krizinin ise küresel anlamda ayak seslerini hissediyoruz, önlem şart” dedi.

DİĞER GALERİLER

FOTO GALERİ ANA SAYFA'YA GİT