Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Amy Winehouse filminin fragmanı hayranlarını kızdırdı

Amy Winehouse’un biyografi filminin

Amy Winehouse’un biyografi filminin ‘Siyaha Dönüş’ (Back to Black) ilk fragmanı yayınlandı. Winehouse’un erken şöhrete yükselişini ve Grammy ödüllü alan albümünün çıkışını konu alan film eleştirmenlerin hedefi oldu. Winehouse’u canlandıracak Marisa Abella’nın ünlü şarkıcıya benzemediği yorumları yapıldı.

Amy Winehouse filminin fragmanı hayranlarını kızdırdı

Amy Winehouse’un biyografi filmi yoğun eleştiriye tutuldu. “Siyaha Dönüş’ (Back to Black) ilk fragmanı yayınlandı.

Hayranları tarafından, Amy’nin 2011’de alkol zehirlenmesinden trajik bir şekilde öldüğü yaşta olan 27 yaşındaki Marisa Abella’nın Amy karakterini canlandırması tepki çekti. Abella’nın ünlü şarkıcıya benzemediği eleştirisi yapıldı.

amy222-001.jpg
Marisa Abella

BBC’de yer alan habere göre filmin yönetmen koltuğunda Sam Taylor-Johnsonve otururken, Back to Black filminin 12 Nisan’da İngiltere’de ve 10 Mayıs’ta ABD’de vizyona gireceği belirtildi.

Film, Winehouse’un erken şöhrete yükselişini ve filmle aynı isme sahip Grammy ödüllü albümünün çıkışını konu alıyor.

Filmin yayınlanan ilk fragmanındaki bir yorumda “Bu oyuncudan hiç Amy havası almıyorum” sözlerine yer verildi.

amy1.jpg

Amy’nin sevgili büyükannesini Leslie Manville, eşi Blake Fielder-Civil’i Jack O’Connell, babasını ise Eddie Marsan canlandırıyor.

Öte yandan eleştirmenler Winehouse’un filmdeki temsili konusunda özerklik eksikliğini kınamakta hızlı davrandılar, filmin yapımcılarını şarkıcının sonraki yıllarındaki çalkantılı durumdan kar elde etmekle suçladılar ve biyografik filmin çok erken geldiğini iddia ettiler.