Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Abdi İbrahim İlaç’a Reçeteli Ürünler Pazarlama ve Satış Grup Başkanı Figen Bilgen oldu

Abdi İbrahim’de üst düzey

Abdi İbrahim’de üst düzey atama gerçekleşti. Şirkette Genel Tedaviler Grup Direktörü olarak görev yapan Figen Bilgen, Reçeteli Ürünler Pazarlama ve Satış Grup Başkanlığı görevine getirildi.

Abdi İbrahim Reçeteli Ürünler Pazarlama ve Satış Grup Başkanı Figen Bilgen oldu

Türk ilaç sektörünün lideri Abdi İbrahim’de 2021 yılından bu yana Genel Tedaviler Grup Direktörü olarak görev yapan ve ilaç sektöründe 30 yıldan fazla deneyime sahip olan Figen Bilgen, Reçeteli Ürünler Pazarlama ve Satış Grup Başkanı olarak atandı

FİGEN BİLGEN KİMDİR?

Abdi İbrahim’den yapılan açıklamaya göre, ilaç sektöründe 30 yılı aşkın deneyim ve birikime sahip olan Bilgen, lisans öğrenimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamladı.

aaaaaa.jpg

İş hayatına Pfizer’de başlayan Bilgen, aynı şirkette farklı yöneticilik pozisyonlarında uzun süre görev aldı.

Bilgen, sonrasında sırasıyla Sanofi’de Diyabet Satış ve Pazarlama Direktörü, MSD’de İş Operasyonları Direktörü, Sandoz’da Pazarlama ve Satış Direktörü ve Abbott’ta Kardiyovasküler İş Birimi Direktörü olarak görev yaptı.

sfsdf.jpg

Abdi İbrahim ailesine 2017’de Pazarlama ve Satış Direktörü olarak katılan Figen Bilgen, 2021’den bu yana Genel Tedaviler Grup Direktörü olarak görev yapıyordu.